Biz Kimiz?

Hakkımızda

15 yılı aşkın süredir yazılım teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, deneyimli kadrosu ile bir çok sektörde Erp, Mrp, Crm, Özel Yazılımlar vb. türü kaynak yönetimi, bilgi depolama ve yönetim sistemleri geliştirmektedir. Geliştirdiği uygulamalar parametrik ve esnek yapısı sayesinde hızlı ve tam uyumlu olarak projelerde başarı ile çalışmaya devam etmektedir. Akıllı veri yönetim sistemleri, iş zekası, karar destek sistemleri ve mobil uygulamalar (Android, iOS) ile de işletmelerin tüm ihtiyaçlarına çözüm getirerek tercih edilen bir firma konumuna ulaşmıştır. Firmamız Ar-Ge faaliyetleri kapsamında Kosgeb ve Teydeb projeleri geliştirmektedir. Bu bağlamda Ar-Ge faaliyetlerine YTÜ İkitelli Teknopark’ ta devam etmektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, yazılım teknolojisini, bireyi günlük yaşamda, bilimsel ve ekonomik faaliyetlerde çığır açabilecek güce getirecek noktaya eriştirmektir.

Misyonumuz

Power Bilişim A.Ş.’nin misyonu, en yeni yazılım teknolojilerini kullanarak insan yaşamını kolaylaştırmaya ve işletmelerin karlılığını arttırmaya dönük hizmet ve araçlar geliştirmek ve dünyada bu amaçla geliştirilen hizmet ve araçları tedarik edip sunmaktır.